The Incredible Burt Wonderstone (2013) me Titra ShqiP

The Incredible Burt Wonderstone (2013) me Titra ShqiP MV5BMTk3MDkxMDAyN15BMl5BanBnXkFtZTcwODY5NzQyOQ@@._V1_SX214_

Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton janë magjistarë shumë të njohur në Las Vegas, por Steve Gray një magjistar tjeter i ri paksa i krisur, me menyrën e tij fillon të fitojë shum popullaritet duke nxjerrë jashtë loje Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton, por nuk mbaron me kaq dy shokët Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton bëjnë diçka shumë të guximshme që do tu rikthejë besimin dhe famën tek publiku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s