Hit and Run (2012) me Titra SHqiP

Hit and Run (2012) me Titra SHqiP MV5BMjExNTgzMTAzMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDA0ODkxOA@@._V1_SX214_

Ish shofer i larguar Charlie Bronson rrezikon identitetin dhe deshmitaret e tij ne menyre qe ai te marre dhe te ndihmoje te dashuren e tij ne Los Angeles. Ato gjejne veten te ndjekur ne rrugen qe po udhetojne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s