Freelancers (2012) me Titra ShqiP

Freelancers (2012) me Titra ShqiP MV5BMjEyNjQ4NzM1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTQyNjcxOA@@._V1_SY317_CR0,0,214,317_

Biri i një oficeri të NYPD i cili ishte vrarë iu bashkangjitet forcave, ku bëhet bashkë me partnerin e ish të atit të tij dhe një ekip policësh mashtrues.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s