Oz the Great and Powerful (2013) me Titra ShqiP

Oz the Great and Powerful (2013) me Titra ShqiPOz-the-Great-and-Powerful-201x300

Kur Oskar Digs, nje magjistar i parendesishem cirku dhe me nje ndergjegjie te dyshimte, fluturon larg prej Kansasit te mbuluar nga pluhuri, drejt Botes se magjishme te OZ, e cila eshte e mbushur me karaktere shumengjyreshe dhe skena enderruese, do besoje se ka fituar jackpot.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s