Bullet to the Head (2012) me Titra ShqiP

Bullet to the Head (2012) me Titra ShqiP

Pasi shikuan partneret e tyre te vdesin,një polic dhe një  vrases serial do kryejne nje aleance në mënyrë që të sjellë poshtë armikun e tyre të përbashkët.

MV5BMTM4NzUyMjk2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTUxNDc5OA@@._V1_SY317_CR2,0,214,317_

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s