Easy Money II (2012) me Titra ShqiP

Easy Money II (2012)timthumb (1)

JW, studenti premtues i shkolles se biznesit i cili u be nje mafioz i suksesshem, eshte duke kaluar nje kohe te veshtire ne burg dhe po perpiqet te bej nje jete te ndershme. Por gjerat do te ndryshojne kur ish vrasese me pages Mrado Slovovic do te futet perseri ne jeten e tij.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s