Riddle (2013) me Titra ShqiP

Riddle (2013) me Titra ShqiPrsz_riddle

Nje studente kolegji Holly Teller (Elisabeth Harnois) eshte terhequr ne qytetin e vogel misterioz te Riddle,ne Pennsylvania ne kerkim te vellait te saj te humbur. Kundra deshires se sherifit vendas (Val Kilmer) dhe me te vjetrit te qytetit (William Sadler), ajo fillon te zbuloje nje sekret te tmerrshem ne lidhje me nje spital psikiatrik te braktisur ne rrethinat e qytetit, duke zbuluar nje te shkuar te tmerrshme te cilin vendasit nuk duan qe te zbulohet …

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s