Truth or Die (2012) me Titra ShqiP

Truth or Die (2012) me Titra ShqiP 1896

Pasi ju premtuan se do te kalonin nje nate te paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin qe te shkojne ne nje kasolle per ta kaluar fundjaven. Ata takojne nje person qe deshiron te hakmerret ndaj tyre per shkak te vdekjes e vellait te tij.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s