Broken City (2013) me Titra ShqiP

Broken City (2013) me Titra ShqiPfid12575-180x268

Ne kete film Mark Wahlberg, interpreton nje detektiv te Bruklinit , i punesuar nga krybashkiaku per te zbuluar burrin qe shkon ne shtrat me bashkshorten e tij. Detektivi gjen burrin ne fjale te vdekur ne vend, dhe fillon te hetoje mbi nje kontekst me te gjere ne te cilin perfshihet edhe vete kryebashkiaku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s