The Brass TeaPort (2012) me Titra ShqiP

The Brass TeaPort (2012) me Titra ShqiPThe-Brass-Teapot-194x300

Kur nje cift zbulon se nje ibrik caji prej bronzi i bene ato me para sa here qe ato demtojn veten,ata duhet te vijn ne terma dhe sa larg jane te gatshem per te shkuar.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s