Citizen Gangster me Titra ShqiP

Citizen Gangster me Titra ShqiP0211

Veterani luftes se Dyte Boterore Edi Boijd po i ploteson familjes se tij te re nje enderr te paplotesuar te behet nje yll Hollywoodi. Por endrra e tij e çon ne nje rruge te rrezikshme dhe tragjike. Kjo eshte historia e Edi Boijd veteranit te luftes se dyte boterore i cili u shnderrua ne nje makth per bankat kanadeze duke i grabitur ato…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s