Gangster Squad (2013) me Titra ShqiP

Gangster Squad (2013) me Titra ShqiPtimthumb (6)

Mickey Cohen (Sean Penn), gangster i madh nga Bruklin qe u shpërngul në Los Anxheles në vitin 1949, kontrollon drogën, armët, femrat, bastet dhe çdo lloj lëvizjeje kontrabande në zonë, me mbështetjen e policisë dhe të politikanëve. Dy policë të fshehtë, John O’Mara (Josh Brolin) dhe Jerry Wooters (Ryan Gosling), vendosin ta heqin qafe kryemafiozin e pandrushëm. Përplasja ndërmjet dy skuadrave do të jetë madhështore.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s