Hansel Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra ShqiP

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra ShqiPtimthumb

Duke u perballur qe te vegjel me nje shtrige te fuqishme ne pyll, Hansel dhe Gretel vendosin te behen gjahtare shtrigash. Mirepo ka ardhur koha qe vete ata jane bere preja dhe shtrigat jane gjahtaret e tyre…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s