Pitch Perfect (2012) me Titra ShqiP

Pitch Perfect (2012) me Titra ShqiPtimthumb (22)

Beka, nje vajze me nje shpirt rebel, sapo ka mberritur ne nje kolegj te ri. Ketu Beka s’arrin te fitoje simpatine e askujt. Derisa vjen momenti kur nje grup e kerkon ne radhet e tij. Edhe pse me medyshje Beka pranon t’i bashkohet grupit te vajzave te embla dhe te cuditshme qe kendojne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s