Fire with Fire (2012) me Titra ShqiP

Fire with Fire (2012)timthumb (1)

Pas nje dite te lodhshme pune, zjarrfiksi Jeremy Coleman (Josh Duhamel) e ka zakon qe te shkoje te pije dicka me miqte e tij. Nje mbremje teksa hyn ne dyqanin e pijeve behet deshmitar i vrasjes se zv.pronarit te dyqanit. Keshtu Jeremi  bindet nga Mike Cella (Bruce Willis) per te identifikuar vrasesin rracist  Hagan dhe behet pjese e programit te mbrojtjes se deshmitarve.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s