The Paperboy (2012) me Titra ShqiP

The Paperboy (2012)timthumb (14)

Ne 1969 Hillary Van Wetter e gjen veten te mbyllur ne burgun e Moat County qe prej 4 vjetesh. I denuar me vdekje per vrasjen e sherifi ne Florida. Hillary do te mbeshtetet per te shprehur pafajsine e tij tek e dashura e ti, e cila nga keqardhja eshte e vendosur te  rihape çeshtjen dhe te gjeje fajtorin e vertete.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s