Killing Them Softly (2012) me Titra ShqiP

http://nosvideo.com/?v=98uaj2gxchkktimthumb (19)

 Tre djem te rinj qe pretendojne se jane shume te afte , kryjne nje grabitje ne nje ndeshje  pokeri qe mbrohet nga mafia, duke shkaktuar keshtu  nje kolaps ne ekonomine  kriminale vendase. Brad Pitt luan rolin e nje vrasesi profesionist  te punesuar per te gjetur autoret e grabitjes dhe per te vene rregullin ne vend.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s