Two Rabbits (2012) me Titra ShqiP

Two Rabbits (2012)timthumb (10)

Në Sao Paulo, skema e Julias, një prokurore e korruptuar dhe shokut të saj Henrikes, avokati i gangsterit Maikon është zbuluar dhe u është dërguar Punëve të Brendshme.Maikon është përgjegjës për rrëmbime, vrasje dhe shansi i tij i vetëm është mbështetja e Jaderit, deputetit të fuqishme dhe te korruptuar, i cili kërkon 2 milion dollarë-për ta ndihmuar atë. Ndërkohë Edgar, i cili vrau një nënë dhe djalin e saj dy vjet më parë në një aksident me makinë, fton hajdutin Velinha për të vjedhur 2 milionët. Si ndërthuren jetët e tyre?…

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s