Rurouni Kenshin (2012) me Titra ShqiP

Rurouni Kenshin (2012)timthumb (1)

Në 1868, pas përfundimit të luftës Bakumatsu, ish vrasësi Kenshin Himura premton se do  të mbrojtë ata që kanë nevojë pa vrarë dhe kështu ai fillon të endet nëpër Japoni me një shpatë me teh të përthyer……

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s