Death Race 3 Inferno me Titra ShqiP

Death Race 3 Inferno
timthumb (4)

Polici i burgosur Karl Liukas, i njohur si Frankenshtain, është një shofer i famshëm në një garë makinash me emrin Gara e Vdekjes, e cila zhvillohet në oborrin e një burgu dhe transmetohet nga televizioni.Vetëm një fitore tjetër mungon që ai bashkë me skuadrën e tij të fitojnë lirinë nga burgu. Por kompania e Garës së Vdekjes ndërron duar, dhe shefi i ri i lojës ka në mendje ndryshime të mëdha që do të ndikojnë tek Liukas dhe skuadra e tij… Gjithçka do të zhvillohet në Afrikën e Jugut gjatë garës së parë jashtë burgut të Ishullit Internacional….

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s